מדידות פנים

מדידות פנים

מודד פנים

מעצבי פנים הם המשתמשים הנפוצים ביותר בכלי מדידות פנים כאשר לקוחות מעוניינים לשנות את החלל. בין אם מדובר בעדכון המטבח והאמבטיה, חלוקת הנכס למספר יחידות, בניית שטח מסחרי שיענה על הדרישות של הלקוח ועוד. השיקול הראשון והעיקרי צריך להיות בחירת מודד או משרד מדידה שמשתף פעולה עם אדריכלים ומעצבים ומבין את הצורך במדידה מדויקת. במקרה זה חברת סישר מיפוי והנדסה אזרחית בע"מ יספקו עבורכם את השירות הטוב ביותר. הצוות המקצועי של סישר מיפוי והנדסה אזרחית בע"מ בעלי ניסיון רב בביצוע מדידות מדויקות בעזרת הידע, הכלים והציוד החדשני ביותר שקיים בחברה.

האם מדידות פנים נחוצות לכולם?

אם אתם חושבים לעשות כמה שיפוצים בבית, שכירת מעצב שיעזור לכם בתהליך תהיה עזרה עצומה. מדידות פנים נלקחות בכל שלב בפרויקט, החל משדרוגים זעירים כמו מקלחון חדש ועד לשיפוץ מסיבי כמו בית וחצר שלם, מקומות עבודה המשתרעים על פני אלפי מ"ר, ואפילו עשרות אלפי מ"ר לתכנון לוגיסטי. גם אם הלקוח חושב כי מדידות פנים הן מיותרות, וניתן לחסוך כמה אלפי שקלים על מדידות שיספק לו הקבלן, במרבית המקרים, ללא מדידה מדויקת של אנשי מקצוע מומחים בתחום תהיה אי התאמה בין מידות הפנים למצב בפועל בשטח, מה שישפיע באופן משמעותי על עלות הפרויקט. לכן חשוב שכל פרויקט בנייה יתחיל בהערכה יסודית של הפנים, כולל מדידת מומחים. תהליכי בנייה ושיפוץ מודרניים מרוויחים רבות מהשימוש בציוד מדידה מתוחכם ויקר המספק דיוק ברמת המילימטר.

מתי יש צורך לפנות למדידת פנים?

אם אתם בעלי נכס, פרטי או מסחרי, ואתם מעוניינים לבצע בנכס זה שינוי, קטן או גדול, אל תוותרו על שרותיו המקצועיים של מודד מוסמך. בעזרת ציוד מקצועי ומודרני המודד יכול למדוד את הנכס ברמה המדויקת ביותר, להשוות את הממצאים לרישומים בטאבו, לעזור למעצבי הפנים בתכנות קפדני של שטח הפנים, למדוד גם נכסים א-סימטריים בשטח שלהם, ואתם יכולים להיות בטוחים כי כל מילימטר מהכנס שלכם ינוצל כנדרש. מעוניינים לקבלת את שירותי המדידה הטובים ביותר בארץ? אל תהססו ליצור קשר עם חברת סישר מיפוי והנדסה אזרחית בע"מ המתמחים במדידות פרויקטים מכל הסוגים.

דילוג לתוכן