מודד מוסמך במרכז

מודדים מוסמכים באזור מרכז הארץ

חברת סישר הנדסה היא חברה מובילה, בעלת רישיון לביצוע כל סוגי המדידות, באמצעות צוותי המודדים המוסמכים והמנוסים שלה.
החברה מספקת מגוון שירותי הנדסה אזרחית ומדידות נרחבות, ללקוחות פרטיים ולמגזר העסקי והציבורי במרכז הארץ, שימוש בטכנולוגיות המדידה והמיפוי המתקדמות ביותר, והיכרות מעמיקה עם עיריות ורשויות מקומיות, וועדות תכנון ובנייה ודרישות ייחודיות המאפיינות אותן.

מרכז הארץ הוא מחוז נרחב הכולל את תל אביב וערי גוש דן, ראשון לציון, רחובות ויישובי השפלה. בנייה ענפה והתחדשות עירונית באזורים הללו דורשת זמינות גבוהה וביקוש רב לשירותי מדידה מקצועיים ולחיפוש אחר מודד מוסמך במרכז.

מודד מוסמך במרכז

מודד מוסמך אחראי על ביצוע של מדידות שטחים ומגרשים, יחידות מגורים, חנויות ומתחמי מסחר, מבני משרדים ועסקים ומבנים רבים נוספים, לצרכי בינוי, שיפוץ, רישום, חלוקה, קביעת תחשיבי ארנונה, ערעור בגין תחשיבי ארנונה ועוד.

מדידות דירות ובתים פרטיים לרוב תידרש לצורך אימות או ערעור על תחשיבי ארנונה, מכירה וקניה של נכס, שיפוץ, הגשת בקשות להרחבה: תוספת ממ"ד, תוספת מרפסת, סגירת מרפסת, חיזוק מבני ותשתיות.

מחפשים מודד מוסמך?

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

קבוצות רכישה ודיירים בבתים משותפים עשויים להידרש להציג נתוני מדידה ומפות חלוקה לצורך פרצלציה: חלוקת מחדש של שטח משותף, איחוד חלקות בבעלות משותפת, הסדרת מעמד גושים, חלקות ושטחים משותפים, רישום בטאבו.

קבלני בנייה וחברות בניה עובדים דרך קבע עם חברות מדידה, כאשר כל פרויקט בנייה מיסודו מחייב ביצוע מדידות קרקע למיפוי הקרקע וזיהוי מאפיינים ועצמים, הגשת בקשה להיתר בניה, תשתית לתכנון אדריכלי ולתכנון הנדסי, מדידות פיקוח במהלך הבנייה ומדידות סופיות לצורך קבלת היתר אכלוס טופס 4, רישיון עסק ורישום המבנה החוק.

רשויות מקומיות ומוסדות ציבוריים נעזרים אף הם בשירותי מודד מוסמך, לצורך תכנון פרויקטים ציבוריים, מדידת שטחים לצורך תכנון ויישום תשתיות, ביצוע סקרי נכסים ועוד.

מודד מוסמך אחראי הן על ביצוע המדידות בשטח, והן על יצירה והגשה של הנתונים על גבי מפות מדידה, תשריטים, מפות מיצביות ומפות טופוגרפיות ותוצרים חזותיים נוספים. סוג המידע שיפורט בתוצרי המדידה וסוג המיצגים, המידות והתוכנות על גביהן ניתן יהיה לעשות שימוש בתוצרים ייקבעו מראש אל מול מבצע ההזמנה, בהתאם לצרכיו ולמטרות הפרויקט.

מפות טופוגרפיות ונתוני המדידה האחרים מחייבים את חתימתו של מודד מוסמך, בעל רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, לצורך עמידתם בדרישות המוסדות והרשויות, וקבילותם כמסמך רשמי ומשפטי בעת הצורך.

צוות המהנדסים המודדים בחברת סישר הנדסה מציג הסמכה בתוקף, רישיון מודד מוסמך שנרכש בזכות השכלה בתחום הנדסת הגיאודזיה במוסדות האקדמיים המובילים בישראל ובעולם, עמידה בבחינות הרישוי ובהתמחות כחלק מחובות ההסמכה, ורישום כמודדים מורשים ומוסמכים על ידי המרכז למיפוי ישראל.

בין שירותי החברה

  • מדידות של שטחים ומגרשים לצורך מיפוי מוקדם של תוואי הקרקע החיצוני והנסתר, איתור מפגעים, מגבלות, תשתיות, עצמים זרים, מאפייני קרקע, עומק, סחף ונתונים נוספים. קביעת גבולות שטח וסימון מבנים ותשתיות סמוכות.
  • מדידות אדריכליות המשמשות לתורך תכנון אדריכלי בפרויקטים מגוונים בענף הבניה.
  • מדידות לפני שיפוץ של דירות במבנה קיים, יחידות מגורים ויחידות מסחריות במבנים משותפים, ביצוע מדידות קירות חיצוניים, מדידת בתים פרטיים לצרכי הרחבה.
  • מדידות לצרכי ארנונה– מדידת דירות ובתים פרטיים לצורך אימות או השגה על גודל הנכס ותחשיב הארנונה הנדרש בגינו, ערעור על מדידות אקראיות, חיצוניות ולא מדויקות שבוצעו במסגרת סקרי נכסים, או בשל רישום גודל שטח שגוי במשרדי הרשות.
    • מדידות להוצאת היתר בניה- כל פרויקט בניה, בין אם בניה חדשה ובין אם שיפוץ והרחבה של נכס קיים, מחייב היתר בניה מן הרשות המקומית- הוועדה לתכנון ובנייה. בקשת ההיתר מחייבת צירוף של נתוני מדידה של הקרקע או המבנה, בצמוד לתכנית הבנייה.
  • מדידות אוויריות– ביצוע מדידות מן האוויר לצורך יעילות, דיוק, קבלת תמונה מצבית נרחבת, צילומי אוויר מתקדמים, מענה למגבלות נגישות המקשות על מדידה פיזית בשטח. ביצוע מדידות באמצעות שילוב בין טכנולוגיות, רחפנים המבצעים צילומי אוויר מן הגובה, בעלי יכולות לאיתור, זיהוי, צילום והצגת נתוני עומק רלוונטיים ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

הזמנת שירות מודד לתושבי גוש דן והמרכז

חברת סישר הנדסה מספקת מגוון פתרונות וסוגי מדידות ייחודיים, בהתאמה לצרכי כל לקוח וכל פרויקט, ותוך מענה לדרישות הרשויות על הצד הטוב ביותר.

בבחירת מודד מוסמך במרכז חשוב לפנות לחברת מדידות, המציעה צוות מודדים מנוסים, מעטפת מקצועית נרחבת, התמחות במגוון סוגי מדידות ופרויקטים ושימוש בכלים, אמצעי מדידה ותוכנות מהמובילים והמתקדמים בשוק.

יש למסור למודד/נציג החברה את כלל המידע הרלוונטי הנדרש לצרכי המדידה כבר בשיחה הטלפונית, לקבלת הצעת מחיר ותכנית מדידה אשר תתאים לצרכי הפרויקט והלקוח. במרבית המקרים כבר בזכות המידע והתשאול הטלפוני, ידעו מומחי סישר הנדסה לקבוע את סוג המדידה, ולבצע תיאום ציפיות מוקדם עם הלקוח בנוגע למחיר, לוחות הזמנים והתוצרים.

במקרים בהם קיימת מורכבות הנדרשת לבחינה מוקדמת, יתאמו נציגי החברה עם הלקוח הגעה מוקדמת, לצורך בחינת אתגרי השטח ותכנון העבודה.

מרבית סוגי המדידות מבוצעות בטווח בן 24-72 שעות ממועד ההזמנה, ונמשכות לא יותר מיום עבודה אחד. עם סיום ביצוע מדידות השטח, יתורגמו הנתונים לכדי תוצרים חזותיים, מפות ושרטוטים, במיצגים חזותיים מרשימים ומדויקים, בתלת ממד, בהעברה דיגיטלית ובמסירת תיק מיצגים מודפסים.

חברת סישר הנדסה נוהגת שקיפות אל מול הלקוח, תמחור הוגן, ומתן שירות אדיב הרואה את צרכי הלקוח בראש סדר העדיפויות.

מחיר שירותי מדידה

עלות שירותי מודד מוסמך נגזרת ממגוון גורמים בניהם סוג המדידות, היקף וגודל השטח או המבנה, מפלסים וקומות ואתגרים נוספים.

לשימוש לקוחותינו, מצ"ב טווח העלויות הנהוגות בהתאם, ונקבעת על ידי החברה בהתאם לדרישות המדידה, ובכפוף לפרמטרים דוגמת סוג המדידה, אופן הביצוע והטכנולוגיה הנדרשת, מורכבויות ומגבלות נגישות, סוג התוצר ועוד.

חברת סישר הנדסה נוהגת שקיפות והוגנות, ומציגה טווח עלויות מוערך בהתאם לסוגי מדידה ופרויקטים נפוצים:

  • מדידת דירה- 1500-2500 ₪.
  • מדידת שטח בית פרטי- 2500-4000 ₪.
  • מדידת שטח/מגרש עד 1/2 דונם: 4000-7000 ₪.

להתייעצות, קבלת הצעת מחיר ותיאום מדידות השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

לקבלת הצעת מחיר עבור שירות מודד מוסמך במרכז השאירו פרטים

פרויקטים שלנו

ליווי פרויקטים על ידי מודד מוסמך

מודד מוסמך סימונים לצורך שתילה
סימונים לצורך שתילה
בדיקת קיר עוגנים
בדיקת מצב קיים
עבודות ניטור לאיתור סטיות עם מודד
עבודות ניטור לאיתור סטיות
סימון להנחת יסודות ובניית קירות

מידע נוסף

דילוג לתוכן