סישר הנדסה – מדידה לצורך הכנת תוכניות לתכנון חיפויים

מדידה לצורך הכנת תוכניות לתכנון חיפויים

 

מתחמי ההייטק בישראל שינו את קו הרקיע, באמצעות העמדת מבנים רבי קומות, במראה זכוכית מנצנצת למרחקים, ובעיצוב יוקרתי. גם בתעשיות האירוח ניתן לראות כי יותר ויותר מלונות יוקרה עברו להתקנת קירות המסך, אשר מלבד מראה יוקרתי ועיצוב אלגנטי, משלבים גם מגוון יתרונות נוספים, בניהם תאורה טבעית, בידד תרמי, בידוד אקוסטי, עקרונות בניה ירוקה ונוספים.

יישום קירות מסך באמצעות חיפוי אלומיניום למבנים אשר מעניק את המראה המודרני והמרשים יכול להתבצע עם תהליך הבינוי או לאחריו, ומתאים גם למבנים וותיקים וישנים המבקשים לחדש את מראם. החיפוי קרוי בשפה המקצועית גם קירות מסך, ומתבצע על ידי חברות מקצועיות בתחום, אשר משלבות חיפויים מחומרים שונים, פולימריים ואחרים, לצד תשתיות אלומיניום איתנות ובטוחות.

על מנת להתקין קירות מסך על המבנה, על חלק ממנו או בחיפוי מלא של כל פאות המבנה, נדרשת מדידה מקצועית ומדויקת של המבנה, המתבצעת בטכנולוגיית תלת מימד, תוך איתור נקודות כוח, מרחק ואיתור של נקודות הרחוקות מן החזית, מדד חזיתות, חתכים ופרמטרים חשובים רבים נוספים.

רמת הדיוק בביצוע המדידה חשובה במיוחד, ומהווה את הבסיס לתכניות החיפוי, במטרה להבטיח את התקנת חיפוי אלומיניום למבנים באופן יעיל, בטוח ויציב.

חברת סישר הנדסה, עומדת לרשות יזמי בנייה וקבלנים, חברות ורשויות, ומציעה שירותי מדידה מקצועיים, בסטנדרטים המחמירים ביותר ובאמצעות הכלים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם.

חברת סישר הנדסה מספקת את כל סוגי המדידות, לרבות מדידות מבנים קיימים תוך בחינת התכניות ההנדסיות, לצורך חיפוי מלא למבנים וקירות מסך. המדידה מתבצעת בטכנולוגיית תלת מימד המספקת רמת דיוק שאין שניה לה והדמיה דיגיטלית מלאה.

כחלק משירותי המדידה ותוך מתן מעטפת שירותים כוללת, מספקת חברת סישר הנדסה גם תכנית חזיתות וחתכים, את איתור הנקודה הרחוקה מהחזית, תכניות כתובות ומפורטות המהוות כלי עבודה עבור החברה המיועדת לבצע בפועל את העבודה, תכניות ותמונות לשילוב בתכנית ותכנית למבנה עצמו.

חברת סישר הנדסה מציגה ניסיון רב שנים ומעמידה לרשות לקוחותיה צוות מודדים מוסמכים על ידי המכון הטכנולוגי המוביל בישראל- הטכניון, בעלי ניסיון מעשי בשטח והיכרות עם כלל הכלים המובילים לצרכי מדידות, בים, על הקרקע ומן האוויר.

חברת סישר הנדסה מספקת מענה מקצועי ושירות מצוין, תוך עמידה מלאה בלוחות זמנים כפי שנקבעו ובהתאמה לצרכי הלקוח, תיק מדידות הכולל דו"חות, מפות ותמונות בסטנדרטים גבוהים במיוחד, ואחריות מלאה למידע ולמדידות המבוצעות על ידה. החברה עומדת לרשות לקוחות במגזר העסקי, הפרטי והמוסדי, ומספקת שירות לחברות בנייה, קבלנים פרטיים,  חברות אלומיניום וחברות להתקנת קירות מסך, לרשויות מקומיות, למוסדות ולארגונים.

זקוקים או מחפשים מודד מוסמך? מודד מקצועי או מודדים שיגיעו עם הכלים הנכונים למדידה, יבצעו מדידות מדויקות ויספקו תוצרים איכותיים? צרו קשר

 

שיתוף
דילוג לתוכן