מודד דירות

מחפשים מודד דירות מוסמך?

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

משרד סישר מיפוי והנדסה- מודדים מוסמכים בוגרי הטכניון, מספק שירותי מדידה לדירות לתהליכי שיפוץ , חלוקת דירה לחדרים או מטרות משפטיות שונות.

אם אתם עומדים לקראת תהליך שיפוץ או בניית דירה, בעל המקצוע החשוב ביותר לתהליך עליו לא שומעים הרבה הוא מודד מוסמך. את שירותיו של המודד תצטרכו מספר פעמים בתהליך השיפוץ. לא ניתן לבצע תהליך בניה ללא שירותיו של מודד דירות.

מיהו המודד?

מודד דירות מוסמך הוא בעל מקצוע שמעניק שירותי מדידה מדויקים הנדרשים בכל תהליך שיפוץ . מלאכת המדידה היא מדויקת ואנליטית, ומשלבת עבודת שטח פיזית של איסוף הנתונים ועבודת משרד ממוחשבת הדורשת מיומנות טכנית.

מדידת דירה

אם לכם יש דירה שאתם רוצים לשפץ, אחד השלבים הראשונים בעבודה יהיה פניה למודד מוסמך לביצוע המדידה. הדבר הראשון שנרצה לעשות הוא בניית מפת מדידה שאותה נגיש לאדריכל. האדריכל צריך את המפה כדי להתחיל לתכנן את השיפוץ. 

המדידה השניה מתבצעת אחרי קבלת ההיתר וקבלת תכנון  ומשמשת לסימון השטח כאשר עבודות הבניה מתחילות. לפני תחילת הקידוחים ליציקת היסודות, חשוב לוודא שמודד מוסמך סימן עבור קבלן הבניה את גבולות המבנה.

המדידה השלישית נעשית לצורך קבלת טופס 4. להגשת הבקשה לקבלת הטופס נדרש מכם לצרף תצהיר של מודד מוסמך. התצהיר מאשר כי הבית נמצא במיקום שבו נקבע והוא כולל מדידה עדכנית.

מדידה לצורך ארנונה

מדידות פנים, המתבצעות לרוב לצורך ארנונה, נחוצות גם כאשר מבקשים להגיש ערעור לעיריה או הרשות המקומית בגין גובה חיוב הארנונה. שרטוט חתום ע"י מודד דירות משמש כבסיס להשוואה לדרישת הארנונה מול הגוף העירוני.

מפה מדודה של הנכס שלכם יכולה לשמש כבסיס להגשת ערעור ולהפחית את מחיר הארנונה אם יימצאו אי דיוקים בחיובי העירייה או המועצה לה הדירה שייכת.

על פי צו הארנונה המפורסם בכל שנה מטעם הרשות המקומית או העיריה, מוגדרת צורת החישוב של יחידת שטח המחויבת במס.

מדידת הדירה היא חשובה מאוד בצמצום ההוצאות השנתי שלכם. בעזרת חישוב של מודד דירות מוסמך, תוכלו לחסוך כמות לא קטנה של כסף אם קיים חוסר דיוק בחיובי העיריה או המועצה.

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן