חישוב כמויות

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

אחד הדברים החשובים ביותר בטרם תחילת פרויקט בנייה חדש חדש בין אם זה בניית בניין, בית פרטי או אפילו בניית כבישים ותשתיות הוא חישוב כמויות. באמצעות חישוב כמויות ניתן לתקצב את הכמויות המדויקים שאנו צריכים בטרם תחילת העבודה. תכנון נכון של העבודה לפרטי פרטים עוד בטרם תחילתה ובטרם הגשת הצעת המחיר ללקוח או הגשת המכרז, עוזרת עד מאוד בתכנון נכון של הפרויקט אותו רוצים לבצע. חישוב כמויות נכון של חומרים ומוצרי בנייה עשוי לחסוך לא מעט כסף ואף טעויות במהלך העבודה עד כדי הפסקת הליך הבנייה. סישר מיפוי והנדסה אזרחית בע"מ מציעה לכם חישוב כמויות מדויק עבור רשויות מקומיות, קבלנים, אדריכלים ועוד.

מהו חישוב כמויות

כאשר מתכננים פרויקט בבנייה בין אם בניין או כבישים ותשתיות חייבים לבצע מדידה וחישוב כמויות על מנת לקבל את המידע המדויק בטרם התחלת הפרויקט עצמו. תכנון נכון של התקציב לצרכי הבנייה צריך לכלול בתוכו את כל ההוצאות העתידיות שיש לקחת בחשבון במהלך תכנון הפרויקט ועד לביצועו בפועל. עלויות לצרכי הכנת מפה טופוגרפית של השטח אשר מיועד לבנייה, עלויות יועצי אינסטלציה, גז, חשמל, תקשורת ועוד על מנת לתכנן תשתית בטרם הבנייה ובמהלכה ועוד הוצאות נוספות הכוללות מהנדס, פיקוח, בדיקת קרקע, עבודה וקבלני משנה, חומרי גלם ועוד הם חלק חשוב ונכבד בתהליך חישוב כמויות. חישוב הכמויות ועלותם של חלונות, תריסים, דלתות פנים ועוד חשובים עד מאוד בטרם בשלב התכנון על מנת שניתן יהיה לגשת לבנייה ללא כל בעיה ולא יווצר מצב בו יתגלו תקלות או שהחישוב הכמויות אינו נכון. מצב זה לא רק שיגרור עיכוב בתהליך הבנייה, אלא יגרום בזבוז של זמן וכסף מיותר.

חישוב כמויות עושים באמצעות כתב כמויות

על מנת להתחיל בחישוב כמויות יש צורך בכתב כמויות אשר מרכז בתוכו את כל הכמויות הנדרשות להשלמת הליך הבנייה והפיתוח כולל חומרי הגלם. בכתב זה יופיעו חומרים הכרחיים לבנייה כגון: מרכיבי השלד, ברזל, מעקות, בלוקים, בטון, איתור נזילות בדירות חדשות ועוד. כמו כן, מסמך זה יכיל את החישובים המדויקים של אורך ורוחב פתחי הכניסה לדירה עצמה בין אם זה חלונות, דלתות ועוד. הכתב נעשה באמצעות איש מקצוע ובעל ניסיון בתחום זה בהתאם לתוכנית האדריכלית אשר מואשרת באמצעות וועדת התכנון והבנייה לצורך בניית המבנה. באמצעות כתבת כמויות זה תוכלו לקבל מושג ראשוני בדבר חישוב כמויות וכמה עליכם לשלם על כך בהתאם לכמויות הנדרשות והיקף העבודה לצורך בנייה.

האם חישוב כמויות הוא חובה לכל פרויקט בנייה?

חישוב כמויות הוא חובה לכל פרויקט בנייה באשר הוא. בטרם העבודה בשטח יש צורך לתכנן לפרטי פרטים כל אחד מהנושאים השונים אשר קשורים לבנייה עצמה. בכתב הכמויות מרוכזים כל החומרים וכמויות שצריכים לבנייה עצמה כולל חומרי הגלם ועלותם. באמצעות כתב זה ניתן לקבל מושג כמה יעלה הפרויקט ולהגיש אותו הלאה לוועדת הבנייה לקבלת אישור להתחלת הפרויקט.

כיצד בוחרים חברת מתאימה ומקצועית לחישוב כמויות?

על מנת לבחור חברה מקצועית ומתאימה לחישוב כמויות בנייה יש צורך לבדוק כמה חברות שונות ולבצע סקר מחירים קצר. על החברה שאתם בודקים להיות בעלת ניסיון בתחום חישובי הכמויות, לעמוד בלוח זמנים קפדני ללא עיכובים, להיות מעודכנת בכל החידושים ולעבוד עם תוכנות מתקדמות בתחום, להחזיק בחשבים מיומנים ובעלי ניסיון בתחום והכי חשוב להיות אדיבה ושירותית כך שבכל שאלה תוכלו לקבל מענה מיידי ואדיב. כמו כן, חשב שהחברה שאתם עומדים לעבוד איתה תהיה מומלצת ע"י לקוחות שונים אשר עבדו איתה.

חישוב כמויות לקבלנים עם סישר מיפוי והנדסה בע"מ

חישוב כמויות לבנייה מאפשר לקבלנים לאמוד את עלות החומרים עוד בטרם התחיל השימוש בהם ואף לחסוך בעלויות שונות. בעת תכנון הפרויקט החברה מגיעה לשטח ובוחנת אותו באמצעות החשבים המתמחים בעבודה. לאחר חישוב מקצועי שמתבצע ע"י חברת סישר מיפוי והנדסה בע"מ ניתן לקבל את כל המידע שצריך ואת עלויות הבנייה בטרם הגשת הצעת המחיר ללקוח או הגשה הצעה למכרז. בסישר מיפוי והנדסה תמצאו את אנשי המקצוע המוסמכים והמובילים ביותר בארץ אשר ימדדו ויחשבו את הכמויות הנחוצות לבנייה תוך כדי בטכנולוגיות המתקדמות ביותר למדידה וחישוב כמויות.

אילו שירותים תמצאו בחברת סישר מיפוי והנדסה בע"מ

בסישר מיפוי והנדסה בע"מ אשר מתמחה בפרויקטים רבים ועבודות מיפוי בטכנולוגיות מתקדמות בותר תוך כדי מקצועיות מחמירה ביותר ודיוק קפדני תמצאו את השירותים הבאים: מדידה לחישוב כמויות, תוכנית תשריט בית משותף, הכנת תצ"ר לתכנון הנדסי הכולל כבישים, בניין ופיתוח, מדידות לצורכי מיסוי או ארנונה, מדידה לצורכי תכנון הנדסי, ביצוע מדידו פנים לצורך שימוש האדריכל, הכנת מפות טופוגרפית של השטח, הכנת תוכנית חזיתות.

צריכים חברה מקצועית ומנוסה שעובדת עם טכנלוגיות מתקדמות תוך כדי דיוק קפדני ומקצועיות מחמירה? פנו עוד היום לסישר מיפוי והנדסה בע"מ לקבלת הצעת מחיר.

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה
דילוג לתוכן