מדידות הנדסיות - הכנת תוכניות

מחפשים חברה מנוסה להכנת תכניות שונות? חברת סישר מספקת מגוון אפשרויות.

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

מדידות הנדסיות מבוצעות על ידי מודדים מוסמכים בלבד, במגוון שיטות מדידה ולמגוון מטרות

שירותי מדידות - עבור מי זה מיועד?

שירותי מדידה ניתנים על ידי חברות מיפוי והנדסה, כאשר מלבד שירות לאדם פרטי על פי צורך, במקרים של בנייה או שיפוץ הכולל שינויים מבניים והרחבות, השירותים ניתנים לעיריות, מועצות ורשויות מקומיות- לביצוע סקרי נכסים ואימות תכניות בניה, לקבלנים, יזמים וחברות נדל"ן לחברות וארגונים עסקיים ורבים נוספים.

מדידות קרקעיות ומדידת מבנים קיימים למיפוי שטח

האדם הפרטי עשוי להזדקק לשירותו של מודד מוסמך בעת בניה עצמאית של בית- רכישת קרקע מופשרת לבניה ובניה עצמאית באמצעות קבלן מפתח, ולעתים גם במקרים של שיפוץ וביצוע שינויים מהותיים בנכס קיים. סיטואציה נוספת שבה עשוי אדם פרטי להזדקק לשירותי מדידה מקצועיים, היא במידה וקיימת מחלוקת הנוגעת לתחשיבי הארנונה אל מול רשות המקומית- כאשר הרשות מבקשת לחייב בגין שטח מסוים, ובעליו מבקש להוכיח חובת תשלום בגין שטח מופחת.

במקרים האמורים יתבצעו מדידות קרקעיות בשילוב מדידות באמצעות רחפנים, המספקים תמונה מדויקת ותלת ממדית של הנכס לקביעה מדויקת של שטח פרטי, שטחים משותפים וביצוע התחשיב על פי שיטת החיוב ברשות המקומית.

מדידות ימיות

מדידות ימיות הן בין המדידות המאתגרות שקיימות, כאשר קיימות מספר טכנולוגיות לביצוע מדידות מסוג זה. משאבי הים מהווים כ-70% משטח העולם כולו, כאשר מדינות וחברות פועלות להשמיש שטחים אלה למטרות שונות, בניהן למטרות פריסת תקשורת וטכנולוגיה, ביטחון וצבא ועוד. כל פרויקט ימי כזה, החל מהעמדת מרינה וכלה בפריסת סיבים אופטיים תת ימיים או הצבת נושאת מטוסים בלב האוקיינוס, מצריכה תכנון מוקפד ומדידה מדויקת של קרקעית הים- מדידות עומק והיקף. בשונה מן המדידות הקרקעיות שהן מדידות סטטיות, מדידה ימית היא דינמית ועליה להביא בחשבון את תנודות המים, הרוח, מצב הקרקע ואלמנטים רבים נוספים. מיפוי ימי ומדידות ימיות עשויים להתקיים גם בנהרות ומאגרי מים טבעיים, אגמים טבעיים ואף אגמים מלאכותיים.

 

יתרונות מדידה ברחפן על פני מדידה בכלים ידניים

מדידות קרקע ומדידות טופוגרפיות למטרות שונות בוצעו בעבר על ידי מודד מוסמך וצוות מקצועי בשטח, באמצעות כלים ושיטות ידניות, שהביאו אמנם לרמת דיוק גבוהה, אולם גם גזלו משאבים רבים: זמן, עלויות, כח אדם, כמו גם פיתוח של כלים לביצוע המדידות ביד אמונה ומנוסה וברמת דיוק גבוהה. מדידות מקצועיות באמצעות רחפני צילום מאפשרים לבצע מדידה טופוגרפית ברמת דיוק גבוהה שאינה נופלת מאיכות המדידה הידנית, אולם חוסכת עשרות אחוזים בזמן ובמשאבים נוספים.

הרחפן פועל בשיטת צילום של מאות ואלפי תמונות מן הגובה, מזווית אלכסון ובתוספת של סנסורים- חיישנים וסימון כל תמונה בקואורדינטות ליצירת מפה תלת ממדית ומדויקת המספקת תמונת מצב של המבנה והקרקע מכל זווית אפשרית. הרחפן בשונה מכלים אחרים המיועדים למדידות אוויריות, מתאים למדידת נכסים עירוניים ומתחמי עסקים, בזכות היכולת שלו לתעופה בגובה נמוך וקרבה אל הנכס האובייקט המדידה, תוך שמירה על תנאי בטיחות מלאים.

מדידות באמצעות רחפן מאפשרות נגישות לאזורים מוגבלים, כמו גם אזורים אליהם לא ניתן להחדיר כלי מדידה אחרים, תנועת כלי רכב או בעיות נגישות אחרות.

מדידה לצורך חישוב שטח חיפוי

מדידה לצורך הכנת תכניות חיפוי

תכניות לצרכי רישום

משרדינו מתמחה בבצוע והכנת תכניות תצ"ר תכניות לצרכי רישום.

תכניות לצרכי רישום - תצ"ר

תכנית תשריט בית משותף החברה מבצעת תשריטים לצרכי רישום בית משותף.

תכנית תשריט בית משותף וחישוב שטחים

תמ"א 36 תכנית מתאר ארצית לתקשורת

מדידה והכנת תכניות מתאר ארצית לתקשורת להתקנת אנטנות לתקשורים פלאפונים / צבאית.

תמ"א 36 תכנית מתאר ארצית לתקשורת

מדידות לצורך מיסוי / ארנונה

משרדנו מתמחה במדידות לצרכי חישוב שטחים להגשה לעיריות ולצרכים אחרים.

מדידות לצורך מיסוי / ארנונה

מדידה לצרכי תכנון הנדסי

מדידה מפורטת במכשירים מדויקים לצרכי תכנון הנדסי.

מדידה לצרכי תכנון הנדסי

מדידות קרקעיות

משרדינו מבצע מדידות מפורטות לצרכי תכנון עבור מתכננים, אדריכלים, מהנדסי תשתית, מדידות לצרכי ביצוע, חישוב כמויות

מדידות קרקעיות - טופוגרפית

ביצוע מדידות אדריכליות

מדידה אדריכלית הינה מדידת בתים\או בניינים קיימים והמרת המדידות לתוכניות עבודה לאדריכלים ולמתכננים השונים.

ביצוע מדידות אדריכליות

תכניות לקבלת היתר בניה וטופס 4

אנו מציעים שירות המלווה בתהליך שכולל את כל סעיפי שירותי המדידה הנדרשים בתהליך הבניה ביניהם: ביצוע מדידה מצבית ברישוי זמין, ביצוע סימוני כלונסאות וקווי בניין, וביצוע מדידות As-made ומדידה לטופס 4

תכניות לקבלת היתר בניה וטופס 4

מדידת חזיתות לצורך חישוב שטחים ותכנון אדריכלי

משרדינו מבצע מדידות מפורטות לצרכי תכנון עבור מתכננים, אדריכלים, או חישוב שטחים .

מדידת חזיתות לצורך חישוב שטחים ותכנון אדריכלי

יש לכם פרויקט ואתם צריכים מודד מוסמך? השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

דילוג לתוכן